Polatlı'ya su hattının 65 kilometresi tamamlandı Polatlı'ya su hattının 65 kilometresi tamamlandı

CiddiGazete- Ankara Büyükşehir Belediyesi Emlak İstimlak Daire Başkanlığı, 3'ü Mamak Derbent ve 2'si Etimesgut Eryaman'da yer alan beş arsayı 8 Aralık Perşembe günü saat 14.00'te Encümen Toplantı Salonu'nda düzenlenecek ihaleyle satışa sunacak.

ŞARTNAMELER EN GEÇ 8 ARALIK'A KADAR TESLİM EDİLEBİLECEK

Toplam 56 bin 735 metrekarelik beş arsa, kapalı zarf usulüyle ayrı ayrı satılacak. Gerçekleştirilecek ihaleye katılmak isteyen vatandaşlar ihale detaylarına https://www.ankara.bel.tr/ihaleler/detay/3117 adresinden ulaşabilecek.

Satışı yapılacak taşınmazların satış şartnamesi en geç 8 Aralık saat 11.00'e kadar (Emniyet Mahallesi Hipodrom Caddesi. No: 5 Yenimahalle) Belediye Hizmet Binası'nın 14. katında bulunan Emlak İstimlak Daire Başkanlığı Taşınmazlar Şube Müdürlüğünden temin edilebilecek.

Toplam muhammen bedeli 407 milyon 53 bin 720 TL olarak belirlenen 5 arsa için teklif mektuplarının ise en geç 8 Aralık saat 12.00'ye kadar ihalenin yapılacağı adreste Encümen Başkanlığına (Yazı İşleri ve Kararlar Daire Başkanlığı 7. kat) teslim edilmesi gerekiyor.

Büyükşehir Belediyesine ait taşınmazların satış ihalesi, ABB TV ve sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanacak.