CiddiGazete- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Cumhur İttifakı ortağı Devlet Bahçeli’nin İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e "Evine dön" çağrısı için ılımlı sözler söylemesi AKP’li trolleri harekete geçirdi.

Devlet Bahçeli gazetecilere yaptığı açıklamada, MHP’den ayrılıp İYİ Parti’yi kuran Meral Akşener’e “evine dön” çağrısında bulunmuştu. Akşener, Bahçeli’nin çağrısına “Bir kez daha söyleyeyim sayın Erdoğan, ortağınızı üzerimize sardırmaktan alın” diye cevap vermişti.

Öte yandan dün Erdoğan, Bahçeli’nin Akşener çağrısı sorusu üzerine “yadırgadığım bir davet değildir” açıklamasında bulunmuştu.

ESKİDEN "FETÖ'CÜ" DİYORLAR ŞİMDİ İSE...

AKP ve MHP kanadından İYİ Parti’ye Cumhur İttifakı'na katılması yönünde açıklamalar yapılırken, AKP’li trollerin de İYİ Parti’yi ve Meral Akşener’i öven paylaşımlar yaptığı görüldü.

AKP’nin sosyal medyada en bilinen trollerinden Tuğrul Selmanoğlu’nun bir dönem “FETÖ ile ilişkisi var” dediği Akşener ve İYİ Parti için “Gel İYİ Parti gel. Senin yerin senin gibi vatanseverlerin yanı” dediği görüldü.

Kaynak: Odatv