CiddiGazete- Süper Lig'de bitime 2 hafta kala çıktığı Galatasaray derbisini 1-0 kazanarak şampiyonluk umutlarını son haftaya taşıyan Fenerbahçe'de maç sonu Rams Park'ta kutlama yapıldı.

Arnavut inadı Arnavut inadı

10 kişi ile 3 puanı alan Fenerbahçe'de başkan Ali Koç maçın ardından stada gelerek soyunma odasına girdi.

KUTLAMAYA ENGEL OLMAK İSTEDİLER

Takımı tebrik eden ve sahada kutlama yapılmasına engel olmak isteyen sarı kırmızılı yöneticilerle tartışan Ali Koç, oyuncularla birlikte bir süre soyunma odasına bekledi.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, yöneticiler ve futbolcular bir süre sonra Rams Park çimlerine çıkarak galibiyeti kutladı. Kutlama sırasında stad yönetimi, tezahüratlar üzerine müzik yayını yaptı.

"ÇIK BURADAN YOKSA DAYAK YİYECEKSİN!"

Bazı Galatasaraylı yöneticiler de sahaya girdi. İki taraf arasında gerginlik çıktı. Güvenlik güçleri olaya müdahale etti. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç müdahale edenlere karşılık verdi. Sinirli tavırlar sergileyen Ali Koç, Galatasaray Kulübü Genel Sekreteri Eray Yazgan'a, "Buradan çıkmazsan dayak yersin!" dedi.

Ali Koç, sarı lacivertli yönetici Selahattin Baki'nin de yakasına yapışarak, "Susacaksın" diye bağırdı. Selahattin Baki ise "Beni mi buldun başkanım" diye karşılık verdi.

İSMAİL KARTAL'IN OĞLU STAT MÜDÜRÜNE SALDIRDI

Fenerbahçeli futbolcular bayrak açarak kutlama yaptığı sırada stat müdürü Ali Çelikkıran müdahalede bulundu. Bayrağı indirmeye çalışan Çelikkıran'a futbolcular yumrukla karşılık verdi. Yaşanan arbede sırasında İsmail Kartal'ın oğlu ve yardımcısı Emre Kartal'ın Çelikkıran'a saldırıp yumruk attığı görüldü.

KAVGA BİTMEK BİLMEDİ

Kısa bir sürenin ardından Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, yöneticiler ve futbolcular içeriye girdi ancak gerginlik devam etti. Ali Koç'un içeriye girildiği sırada "İşimiz bitti gidebiliriz" dediği duyuldu.

Fenerbahçe ve Galatasaraylı yöneticiler arasındaki kavga karma alanda da devam etti. Ali Koç'un ve oyuncuların arkasından koşan Galatasaraylı yöneticilere polisler müdahale etti. Ali Koç, Rams Park'tan futbolcularla birlikte takım otobüsüyle ayrıldı.

Editör: İbrahim KANBUR