ABB'de görev değişikliği

Ankara Büyükşehir Belediyesi Halk Ekmek Fabrikası Genel Müdür Yardımcısı Alparslan Yılmaz, BELTAŞ'a transfer oldu

ABB'de görev değişikliği

CiddiGazete- Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın Halk Ekmek AŞ'de genel müdür yardımcısı olarak atadığı Alparslan Yılmaz'ın görev yeri değiştirildi. Alparslan Yılmaz, Ankara Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan BELTAŞ'a genel müdür yardımcısı olarak atandı.

ALPARSLAN YILMAZ KİMDİR?- Üst düzey sektörel tecrübesi olan Alparslan Yılmaz, siyaset dünyasının da yakından tanıdığı bir isim. 1977 Haymana doğumlu Alpaslan Yılmaz, 1990-1995 yılları arasında Haymana Ülkü Ocakları başkanlığı yaptı. İnönü Üniversitesi İktisat Fakültesi 2000 yılı mezunu olan Yılmaz, uluslararası eğitim seminerlerine katıldı ve gıda sektöründe tecrübe kazandı. Alpaslan Yılmaz, İYİ Parti Ankara kurucu il yönetim kurulunda da bulundu, ardından Etimesgut İlçe Başkanlığı yaptı.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2020, 21:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Uğur Genç
Uğur Genç - 1 yıl Önce

Siyasi kişiliğiyle, hizmetleriyle, dürüst, şeffaf ve demokratik duruşuyla Ankaralıların gönlünde taht kurmuş olan Mansur Başkanımıza başarılar diler, Alpaslan Yılmaz hakkında gösterdiği takdir ve bu isabetli atamadan dolayı yürekten kutlar, yeni görevinde Alpaslan Beyefendiye üstün başarılar temenni ederim.

Remzi AKIN
Remzi AKIN - 1 yıl Önce

Dürüst Başkan ve Yöneticilere desteğimiz tamdır.
Atamızın emaneti Başkentimize bu yakışır.

yuksel kara
yuksel kara - 1 yıl Önce

adam gibi adam alpaslan yilmaz