ABB Gökçek'e savcılığı işaret etti

Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Koordinatörü Gültekin, "itiraf" ve "iftiralarla" gündeme gelmeye çalışan Melih Gökçek'e savcılığa gitmesini önerdi

ABB Gökçek'e savcılığı işaret etti

CiddiGazete- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından görevden alınan Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin eski başkanı Melih Gökçek, dün gece çıktığı canlı yayında önemli itiraflarda bulunmuş ve FETÖ'cülerle ilişkisini detaylı bir şekilde anlatmıştı.

Programda Mansur Yavaş aleyhine de doğruluğu ispatlanmamış iddialar dile getiren Melih Gökçek'e Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden cevap geldi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Koordinatörü Volkan Memduh Gültekin, Gökçek'le bundan sonra da muhatap olmayacaklarını belirterek, Cumhuriyet Savcılığı'na gitmesini önerdi.

Gültekin'in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım şöyle:

1- Sayın Cumhurbaşkanı tarafından görevinden istifa ettirilen ve bunun nedenini 4 yıldır açıklayamayan şahsı bugüne dek -dönemindeki yolsuzlukları takibimiz dışında- muhatap kabul etmedik, bundan sonra da etmeyeceğiz.

2- Bu şahsın bundan sonra da İTİRAF ve iftiralarının muhatabı kurumumuz değil Cumhuriyet Başsavcılığı olacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2021, 10:30
YORUM EKLE