ABB moto kurye ekibi kurdu

Ankara Büyükşehir Belediyesi, evden çıkması yasaklanan 65 yaş üstü vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için Tüm Anadolu Motosikletli Kuryeler Federasyonu ile işbirliği yaptı

ABB moto kurye ekibi kurdu

CiddiGazete- Evden çıkması yasaklanan 65 yaş üstü vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için Ankara Büyükşehir Belediyesi yeni bir hizmet başlattı. Başkan Mansur Yavaş yaptığı sosyal medya paylaşımında, "Değerli moto kurye kardeşlerim, bu süreçte fedakârca görev yapan meslek grupları arasında sizler de yer alıyorsunuz. Büyüklerimizin sağlığı ve mutluluğu sizlere de emanet. Emekleriniz için çok teşekkür ederim. Bu kötü günleri hep birlikte gönül gönüle vererek atlatacağız" dedi.

Tüm Anadolu Motosikletli Kuryeler Federasyonu da yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: Ülkemizde yaşanan Corona Virüs hastalığından dolayı 65 yaş üstündeki vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermek amacıyla Ankara Büyükşehir Belediyesi olarak hizmet ağı oluşturup Federasyonumuza görev veren büyükşehir belediyesine ve değerli başkanımıza teşekkür ederiz.

YORUM EKLE