ABB stüdyoları youtuber'lara açıldı

2020 yılının başında Başkentli yeteneklerin dünyaya açılması ve tanınmasına destek olmak amacıyla youtuber'lara ücretsiz sunulan ancak salgın nedeniyle ara verilen ücretsiz stüdyo hizmeti yeniden başladı

ABB stüdyoları youtuber'lara açıldı

CiddiGazete- Genç yetenekleri desteklemek amacıyla geçtiğimiz yıl Büyükşehir Belediyesinin stüdyolarını ücretsiz olarak youtuber'lara açan Ankara Büyükşehir Belediyesi, salgın süreci nedeniyle ara verilen hizmeti yeniden başlatıyor.

Gençlerin tanınmalarını, kendilerini ifade edebilmelerini ve dünyaya açılmalarını sağlayacak girişimlere katkı sağlamayı hedefleyen hizmet, hijyen tedbirleri dahilinde yeniden hayata geçiriliyor.

BAŞVURULAR İNTERNET ADRESİ ÜZERİNDEN BAŞLADI

Büyükşehir Belediyesinin stüdyosunu kullanmak isteyen youtuber'lar için https://ankara.com.tr/youtuber-basvuru-formu adresi üzerinden ön başvuru süreci başlatılırken, haftanın iki günü (Salı ve Çarşamba) 10.00-11.00, 11.00-12.00, 14.00-15 ve 15.00-16.00 saatleri arasında randevu talebinde bulunabilecek.

Video çekimlerini kendilerine ayrılan 1 saatlik zaman diliminde gelip çekebilecek olan youtuber'lar, Büyükşehir Belediyesi ile muvaffakiyet imzalayarak; stüdyodaki elektrik, ışık, masa, sandalye ve green box gibi birçok ekipmanı da ücretsiz kullanabilecek.

YORUM EKLE