AKP'li isimden vatandaşa fırça!

AKP Ankara İl Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmazer, hayat pahalılığından yakınan bir vatandaşa "Tatava yapma burada. Haydi işine" diyerek azarladı

AKP'li isimden vatandaşa fırça!

CiddiGazete- AKP Ankara İl Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmazer, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım hayat pahalılığı konusunda dert yanan vatandaşları azarladı.

"BİZE MASAL ANLATMAYIN"

Mehmet Yılmazer, "Bağlıca'da Pazardayım... Acaba rakamların düşmesi için bizim ilçe belediyelerimizle Melih Gökçek'in halk pazarları önerisini değerlendirsek mi? Çözerse yine" ifadelerini kullandığı paylaşımın altına "60 yaşındayım, karpuzun dilimle satışını gördük ya. Bize masal anlatmayın" diyen kullanıcıya cevap verdi.

KARPUZ EKMEYİ ÖNERDİ

Yılmazer cevabında çözüm olarak "karpuz ekmeyi" önerdi.

AKP'li Yılmazer, "Batıya özeniyordunuz karpuzu eken yerliden değil gidip marketlerden alırsanız bu olur. Ben her sene karpuz ekiyorum mesela" ifadelerini kullandı.

"TATAVA YAPMAYIN BURADA"

Mehmet Yılmazer, "karpuz yetiştirin" diye yazdığı paylaşımına "Ha sebep karpuzu ekmeyip marketten almamız yani herkes karpuz eksin koyunu köyde kestirelim mazotu dış güçler yükseltiyor ne güzel iş ya, şu adam iktidar partisinin Ankara İl Başkan Yardımcısı ey ahali" diye yazan kullanıcıya ise şöyle cevap verdi:

"Evet ya gerçekten yerliden almaz isen böyle olur bayım. Sen zekisin ya oran kavşağını çözün bir an evvel de tatava yapmayın burada. Hadi işine."

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2022, 01:01
YORUM EKLE