AKP'lilerin gözünde Kızılay Meydanı!

Mansur Yavaş'ı karalamak için kar yağmasını bekleyen AKP'liler, iki gündür sosyal medyada destan yazıyor! AKP Genel Sekreteri Fatih Şahin 2018 yılının fotoğrafını paylaştıktan sonra, bir komedi de Melih Gökçek'ten geldi

AKP'lilerin gözünde Kızılay Meydanı!

CiddiGazete

Başkent'te etkili olan kar yağışında AKP'liler faturayı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a kesti. Geçen yıllardan geri kalmayan bir çalışma programıyla vatandaşların mağduriyetini gideren ABB personeli, dün sabah saatlerinden itibaren önce eski belediye başkanı Melih Gökçek, ardından AKP Genel Sekreteri Fatih Şahin'in hedefi oldu.

Mansur Yavaş'a yüklenmek için geçen yılların fotoğraflarını kullanan Fatih Şahin'in paylaşımları, sosyal medyada "ti"ye alındı. 

Fatih Şahin'in "arşiv" çalışmasına bugün Melih Gökçek de eklendi. Eski belediye başkanı Gökçek, Mansur Yavaş'ı yolları kardan temizlemek yerine "kardan heykel" yapmakla suçladı. Gökçek'in paylaştığı "Kardan Ata" heykelinin 2017 yılında Rize'de yapıldığı ortaya çıktı.

KARDAN ATA HEYKELİ 2017 YILINDA HABER OLDU

İŞTE O HEYKELİN GÖKÇEK MONTAJLAMADAN ÖNCEKİ ORJİNAL HALİ

SERVET AVCI KAFA BULDU!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın Başdanışmanı Servet Avcı, yaptığı sosyal medya paylaşımında şu ifadeleri kullandı: Karalamak için 2018 fotoğrafı koymak yetmez... Buzul çağından şu resmi de koymak lâzımdı: “İşte Kızılay Meydanı.”

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2020, 12:45
YORUM EKLE