Ankara'daki salgın durdurulamıyor!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın başlattığı "iyilik salgını"nda inanılmaz rakamlara ulaşıldı. İlk iki günde, ihtiyaç sahipleri için 355 bin 22 iftar menüsü siparişi verildi

CiddiGazete
Ankara'daki salgın durdurulamıyor!

CiddiGazete- Ankara Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayında ihtiyaç sahibi vatandaşlar için başlattığı "iftar menüsü" kampanyasına katılım iki günde çeyrek milyonu aştı. Saat 00.30'da, "iftarver.com"dan verilen sipariş, 355 bin 22'ye ulaştı. Her beş dakikada bir güncellenen verilerde, vatandaşların çağrıya büyük duyarlılık gösterdiği ortaya çıktı.

Hayırsever vatandaşların satın aldığı iftar menüleri, ihtiyaç sahibi vatandaşların evlerine servis edilerek, Ramazan ayını rahat geçirmeleri hedefleniyor.

Ankara Büyükşehir Belediyesi kuruluşu olan Belpa'dan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

Ramazan ayının ilk gününde toplam 12.378 vatandaşımıza sıcak iftar menüleri siz kıymetli hayırsever vatandaşlarımız adına imzalı teslim tutanağı karşılığında teslim edilmiştir. Dağıtımlar talep sıralamasına göre yapılmaktadır. Faturalarınız e-posta adreslerinize, teslimat mesajları da telefonlarınıza sistem yoğunluğuna göre gönderilmeye devam etmektedir.

27.04.2020 Pazartesi gününden itibaren üretim ve lojistik ağımızı genişleterek günde 25.000’den fazla vatandaşımızın evine sıcak iftar menülerini sizler adına teslim ediyor olacağız. Bundan sonra teslim edilen her iftar paketinde “Bu iftar menüsünün ücreti bir hayırseverimiz tarafından ödenmiştir” ibaresi bulunacaktır.

Yoğun ilginiz ve desteğiniz için teşekkür ederiz. #BirlikteBaşaracağız

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2020, 21:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nevin Kıvanç
Nevin Kıvanç - 13 ay Önce

Hizmeti geçenlere sonsuz teşekkür Allah onlardan razı olsun

Melek OKyay
Melek OKyay - 13 ay Önce

Kredi kartımız yok ama ben de katkıda bulunmak istiyorum.Ödemeyi yapmanın başka bir yolu var rmı ? mesela Çankaya Belediyesinde ödeme yapabileceğim bir birim, masa var mı ?

Ali sezer
Ali sezer - 13 ay Önce

Bu hayra vesile olanlardan Allah razı olsun.

Satılmış YÜCEL
Satılmış YÜCEL - 13 ay Önce

Allah razı ıolsun .

Sema yılmaz
Sema yılmaz - 13 ay Önce

Çok ğüzel bir proje..
Emeği ğeçen herkese tşk. Ederim

Mehmet  Altan GuzelB
Mehmet Altan GuzelB - 13 ay Önce

Başkanımız Mansur Yavaş''ı ve ANKARA Büyük Şehir Belediyesini yürekten kutlarım. Başarılarının devamını dilerim.