Ankara’da korkunç olay: 3 ölü

Ankara'nın Pursaklar ilçesinde bir apartmanın garajında üç kişi ölü olarak bulundu. Valilik, olayla ilgili açıklama yaptı

Ankara’da korkunç olay: 3 ölü

CiddiGazete- Pursaklar ilçesinde Orhan Gazi Caddesi üzerindeki binanın garajında park halinde bulunan otomobilin içinde sabah saatlerinde üç kişi hareketsiz bulundu.

Haber verilmesi üzerine sağlık ekiplerinin yaptığı incelemede üç kişinin öldüğü belirlendi. Ölenlerin Halil İbrahim Altıntaş (25), Burak Karakoç (24) ve Hüseyin Şahinoğlu (25) olduğu belirlendi.

Polis, olay yerinde inceleme yaptı. Bu sırada acı haberi alarak gelen ölen üç kişinin yakınları gözyaşlarına boğuldu. Olayla ilgili inceleme sürdürülüyor.

ANKARA VALİLİĞİ'NDEN AÇIKLAMA

Ankara Valiliği'nden konuyla ilgili yapılan açıklamada şöyle denildi:

02.01.2021 günü saat 08.10 sıralarında 112 Acil Çağrı Merkezine gelen ihbar sonucunu Pursaklar ilçesi Orhangazi Caddesi’nde bulunan bir binanın kapalı otoparkında bir otomobilin etrafında 3 erkek şahsın hareketsiz yattığı görülmüş, 112 ekiplerin yaptığı ilk kontrollerde şahısların hayatlarını kaybettiği anlaşılmıştır. Olayla ilgili cumhuriyet savcısının bilgisi dahilinde, adli tabibin yaptığı ilk incelemede şahısların alkol ya da karbonmonoksit gazından zehirlenmiş olabilecekleri tespit edilmiş ancak kesin ölüm nedenlerinin otopsi işlemlerinden sonra kesinlik kazanacağı bildirilmiştir.

Güncelleme Tarihi: 03 Ocak 2021, 09:01
YORUM EKLE