Cüneyt Öztürk, ASKİ'deki görevinden ayrıldı

Ülkücü camianın yakından tanıdığı isimlerden Cüneyt Öztürk, ASKİ'deki "personelden sorumlu genel müdür yardımcılığı" görevinden ayrıldığını duyurdu

Cüneyt Öztürk, ASKİ'deki görevinden ayrıldı

CiddiGazete- Cüneyt Öztürk, ASKİ Personelden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevinden ayrıldı. Öztürk'ün, görev değişikliği talebiyle ABB İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı'na sunduğu dilekçenin altına düşülen şerhler dikkat çekti.

Görev değişikliği talebi Ankara Büyükşehir Belediyesi'nde üzüntüyle karşılanan Öztürk'ün "Başarı hikayesinde bize de rol veren Başkanımız Mansur Yavaş'a teşekkürlerimi sunuyorum. Belki farklı mecralarda ama aynı aşkla..." ifadelerini kullandığı sosyal medya paylaşımı şöyle:

- Kendi görev değişikliği dilekçesini gurur ve huzurla onaylamak herkese nasip olmaz...

- Karara yazılan şerhler, tam desteklerini hissettiren, sevgilerini gösteren mesai arkadaşları, üzgün ama irademe saygı gösteren dostların herkese nasip olmayacağı gibi...

- Allah'a şükürler olsun...

- Harika bir ekiple Ankara'ya hizmet etme, yeni dostluklar kurma, becerebildiysek bir hoş seda bırakma fırsatı sunan, temel motivasyon kaynağımız olan başarı hikayesinde bize de rol veren Başkanımız Mansur Yavaş'a teşekkürlerimi sunuyorum.

- Belki farklı mecralarda ama aynı aşkla...

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2021, 17:53
YORUM EKLE