Erdoğan Gökçek'in iflahını kesti!

Hakkında onlarca FETÖ ve yolsuzluk dosyası olan Melih Gökçek, AKP MKYK'ya giremedi. Hayal kırıklığı yaşayan Gökçek, 24 saattir tek tweet atmadı

Erdoğan Gökçek'in iflahını kesti!

CiddiGazete- "Ankara'yı parsel parsel sattı" sözünün patent sahibi Bülent Arınç'ın İstanbul Milletvekili olan oğlu Mücahit Arınç, AKP MKYK'da yer buldu.

Daha önce AKP'nin Merkez Disiplin Kurulu Üyesi olan Mücahit Arınç'ın MKYK'da görevlendirilmesi en çok Ankara Büyükşehir'in istifa ettirilen eski büyükşehir belediye başkanı Melih Gökçek'in moralini bozdu.

Hakkında onlarca FETÖ ve yolsuz dosyası savcılık raflarında bekleyen 73 yaşındaki Melih Gökçek, elini güçlendirmek için AKP'de görev almayı umuyordu ancak istediği gibi olmadı.

Emekli olduktan sonra neredeyse 24 saatini Mansur Yavaş'a Twitter üzerinden hakaret ve iftira paylaşımları yaparak geçiren Gökçek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tavrı karşısında suskunluğa gömüldü.

Gökçek, son 23 saattir tek bir sosyal medya paylaşımı yapmayarak takipçilerini şaşırttı.

Melih Gökçek, Twitter'da son paylaşımını dün saat 12.41'de yaptı ve AKP MKYK listesi açıklandıktan sonra suskunluğa gömüldü.

Melih Gökçek'in sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşım.

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2021, 11:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dursun Kartal
Dursun Kartal - 2 hafta Önce

Gökçenin iflakini kesti derken;
1- hesap mı soruldu?
2-mal varlığını araştırıldı
3- Görevden alındığının sebepleri mı Açıklandı
Melih gökçek ödüllendirildi yukarıdakiler yayılmayarak