Erdoğan'ın kuzenine 'şerefsiz' dedi

Melih Gökçek, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nu hedef alan ifadelerine tepki gösteren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kuzeni Cengiz Er'e hakaret ederek cevap verdi

Erdoğan'ın kuzenine 'şerefsiz' dedi

CiddiGazete- Azerbaycan ile Ermenistan arasındaki çatışmalar devam ederken, Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek, tepki çeken bir paylaşım yaptı.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nu hedef alan Gökçek, "Ermenistan kan bağışında bulunulmasını istedi... Canan bir organizasyon düşünüyor musun? Biz de insaniyet namına bağış yaparız ama bizim kanımız bunlara uyum sağlamaz. Sen ve senin gibilerin kanı kesinlikle uyum sağlar. Napcan kan verip, kan verdirecen mi" diye yazdı.

"BU ADAMIN KİME ÇALIŞTIĞINI ARTIK ÇÖZMEMİZ LAZIM"

Melih Gökçek'in sözlerine, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kuzeni Cengiz Er, sosyal medya hesabından çok sert tepki gösterdi. Er, Gökçek için, "Bu adamın kime çalıştığını artık çözmemiz lazım" diyerek şunları ifade etti:

"Yaşını başını almış, güvenilmez biri olduğu ve pis işlere bulaştığı iddiaları yüzünden evden kovulmuş bu adamın kime çalıştığını artık çözmemiz lazım. Bu tür bayağı paylaşımlara karşı mahalle medyasının yaptığı gibi susmak değil karşı durmalıyız. Korkmayın" dedi

GÖKÇEK ENGELLEDİ: "BU ŞEREFSİZLER SIRF BANA SATAŞARAK..."

Cengiz Er’in bu tepkisinin ardından Melih Gökçek, Twitter hesabından Er’i engelledi.

Cengiz Er'e hakaret eden Gökçek, şunları kaydetti:

"Bu tweet aleminde ederi beş para etmez tetikçiler, haberlerinin altında 1 veya 2 RT/beğeni almakta zorlanan internet habercisi gazeteci (bozuntuları) var. Bu şerefsizler sırf bana sataşarak kendilerini muhatap almam için her yerlerini yırtıyorlar. Tepinmeyin adınızı dahi zikretmem."

"BURAYA KADARMIŞ"

Cengiz Er ise Melih Gökçek’in kendisini engellediği ekran görüntüsünü paylaşarak şu ifadeleri kullandı:

"Kabus gibiydi gece.

Sıkıntılı uyandım.

Baktım ki Melih Başkan beni engellemiş.

Buraya kadarmış..."

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2020, 10:10
YORUM EKLE