EYT'lilerden duygulandıran destek

Yıllardır mağduriyet yaşayan "emeklilikte yaşa takılanlar", Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın kampanyasına 5 bin TL'lik katkı sundu

EYT'lilerden duygulandıran destek

CiddiGazete- Yıllardır haklarına kavuşacakları günü bekleyen ve ekonomik açıdan zor günler geçiren EYT’liler (Emeklilikte Yaşa Takılanlar), Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın tüm imkanları ile yanlarında olmasını unutmadılar. Ankara EYT Sosyal Yardımlaşma Derneği, ekonomik açıdan zor bir süreçten geçmelerine rağmen, aralarında para toplayıp, kendilerinden daha mağdur olan vatandaşların yaklaşık 5 bin liralık ihtiyacını karşıladı.

67 EYT’LİDEN YAKLAŞIK 5 BİN TL’LİK DESTEK

Kiminin 15 TL, kiminin ise 100 TL verdiği dayanışma organizasyonunda Ankara EYT Sosyal Yardımlaşma Derneği’ne kayıtlı ve aralarında Başkan Ersin Kotan’ın da bulunduğu 67 EYT’li, yaklaşık 5 bin TL toplayarak ihtiyaç sahiplerinin taleplerini karşıladı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, 4 Nisan'da yayımladığı videoda, “Ankara’ya iyiliği bulaştıralım; tüm Türkiye’ye örnek olalım” sözleriyle vatandaşlara çağrıda bulunmuştu.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2020, 17:14
YORUM EKLE