Gökçek'in Sedat Peker sessizliği!

İstanbul'daki doğa olaylarını bile "hortum uzmanı" bilgeliğiyle değerlendiren Melih Gökçek, Sedat Peker'in peş peşe videolarına tek kelime yorum yapmadı

Gökçek'in Sedat Peker sessizliği!

CiddiGazete- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından istifa ettirilen Ankara'nın eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, dünya medyasının bile manşetlere taşıdığı Sedat Peker videolarına ilgisiz kaldı!

İstanbul'daki doğa olaylarını bile "hortum uzmanı" bilgeliğiyle değerlendirmekten geri kalmayan Melih Gökçek'in Türkiye'deki siyasetin gündemini değiştiren Peker'in iddiaları karşısındaki suskunluğu dikkat çekici bulundu.

BEYAZ TV'DE PEKER'İN DOĞUM GÜNÜ KUTLANDI

Gökçek ailesinin sahibi olduğu Beyaz TV'nin ekranlarında doğum günü kutlanan Sedat Peker'in 9 videosu hakkında da haber/yorum yapılmaması dikkat çekti.

BERAT ALBAYRAK'A DESTEK VERMİŞTİ

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun istifa ettiği gün, istifanın kabul edilmeyeceğinin anlaşılmasının ardından "Üzüldüm, o yüzden tweet atmadım" diyen Melih Gökçek daha önce de eski Bakan Berat Albayrak'a destek verdiği bir tweetinde "Hele o bir kel kafa var çıldıracak şimdi" diye yazmış, sonra bahsettiği ismin Süleyman Soylu olmadığını iddia etmişti.

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2021, 13:49
YORUM EKLE