Mansur Yavaş o çağrısını yineledi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, GSM şirketlerine 7 Mart'ta yaptığı çağrıyı yineleyerek, "İhtiyacı olanlara ücretsiz internet temin etmek ticaret değil, görevdir" dedi

Mansur Yavaş o çağrısını yineledi

CiddiGazete- Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, üç GSM şirketine bir kez daha "ücretsiz internet" çağrısında bulundu. Daha önce 7 Nisan'da da aynı çağrıda bulunan Mansur Yavaş, GSM şirketlerinin duyarsız davranması üzerine talebini yineledi.

GSM ŞİRKETLERİ FİYATLARI İNDİRSİN

Yavaş, 7 Nisan'daki sosyal medya paylaşımında, Turkcell, Vodafone ve TurkTelekom'u etiketleyerek, "Yetkililerine çağrımdır. Sosyal yardım alan ve bu süreçte gelirini kaybeden hemşehrilerimizin eğitim gören çocuklarına destek olmak üzere Belediyemize teklif ettiğiniz fiyatı lütfen indirin. Gün bu gündür" dedi.

EKMEK, SU GİBİ İHTİYAÇ OLDU

Geçen süreçte GSM operatörleri çağrıya sessiz kalınca Mansur Yavaş bugün talebini yineledi ve "Ücretsiz internet, geçirdiğimiz bu zor günlerde ekmek, su, hava gibi bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu süreçte ihtiyacı olanlara ücretsiz internet temin etmek ticaret değil, bir görevdir. Çağrımızı tekrar ediyoruz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2020, 15:53
YORUM EKLE