Mansur Yavaş'tan ABB personeline teşekkür

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, coronavirüs sürecinde üstün gayretle görev yapan ve Türkiye'ye öncü olan uygulamalara imza atan belediye personeline teşekkür etti

Mansur Yavaş'tan ABB personeline teşekkür

CiddiGazete- Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, salgın sürecinde üstün performans gösteren ve Türkiye'ye örnek çalışmalara imza atan belediye personeline bir kez daha teşekkür etti.

Mansur Yavaş mesajında, "Bu süreçte her türlü riski göze alarak hem salgının daha fazla yayılmasının önlenmesi hem de ihtiyaç sahibi hemşerilerimize yardım elinin ulaşmasında gösterdiğiniz samimi gayret her türlü takdirin üstündedir" dedi.

İŞTE MANSUR YAVAŞ'IN PERSONELE GÖNDERDİĞİ MESAJ

Çok kıymetli mesai arkadaşlarım,

Ülkeler, şehirler bazı dönemlerde doğal afetler, salgınlar gibi önemli sıkıntılar yaşarlar. Böyle dönemlerde bazı meslek gruplarına, kurum ve kuruluşlara halkın sağlığı ve huzurunun sağlanması konusunda önemli görevler düşer.

Ülkemizde yaşanan Korona Virüs Salgınında sağlık çalışanları ile birlikte sizlere de önemli görevler düşmüştür. Bu süreçte her türlü riski göze alarak hem salgının daha fazla yayılmasının önlenmesi hem de ihtiyaç sahibi hemşerilerimize yardım elinin ulaşmasında gösterdiğiniz samimi gayret her türlü takdirin üstündedir.

Böyle zorlu süreçte bir takım ruhu ve dayanışma içinde gösterdiğiniz bu çalışma azmi şahsımı gururlandırmış ve her türlü zorluğun üstesinden gelebileceğimiz konusunda, fazlasıyla cesaretlendirmiştir.

Salgınla mücadele sürecinde gösterdiğiniz azim ve gayret için hepinize tekrar teşekkür eder, ailelerinizle birlikte sağlıklı ve mutlu günler temenni ederim.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tane
Tane - 9 ay Önce

Teşekkürler sevgili Başkanım...