Mansur Yavaş'tan bayram mesajı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Kurban Bayramı kutlama mesajında Başkent'te alınan tedbirleri hatırlattı

Mansur Yavaş'tan bayram mesajı

CiddiGazete- Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Kurban Bayramı münasebetiyle yayımladığı mesajda, Başkent'te alınan tedbirleri sıraladı.

Başkan Yavaş, EGO otobüslerinde, metroda ve Ankaray'da bayram boyunca ücretsiz taşıma yapılacağını belirtti.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın bayram mesajı şöyle:

Kıymetli hemşehrilerim;

Mübarek Kurban Bayramı'na yeniden sizlerle birlikte erişmenin büyük mutluluğunu yaşıyorum.

Kurban Bayramımız öncesinde belediyemiz; mezarlıklardan şehitliklere, caddelerden ibadethanelere kadar kent genelinde bayram temizliği işlemlerini tamamlamıştır. EGO Genel Müdürlüğü'ne ait toplu taşıma araçlarında aldığımız karar doğrultusunda EGO otobüsleri, Metro ve ANKARAY'dan vatandaşlarımız bayram boyunca ücretsiz yararlanabilecektir.

Başkent 153, ASKİ ve İtfaiye ekiplerimizin mesailerini sürdüreceği bayram tatili döneminin uğrak mekanı AŞTİ'de de tüm hijyen önlemlerimiz alınmıştır.

Kurban bayramı süresince Başkentimizde bulunan vatandaşlarımızın ise su tüketimi konusunda tasarruf odaklı hareket etmelerini rica ediyor, bu vesileyle tüm Ankaralıların ve milletimizin Kurban Bayramı'nı tebrik ederken, nice bayramlara sağlık ve mutlulukla erişmeyi diliyorum.

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2021, 10:25
YORUM EKLE