Mansur Yavaş'tan nazik paylaşım!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, seçim öncesi kendisine iftira ve hakaret yağdıran İçişleri Bakanı Süleyman Soylu için "geçmiş olsun" mesajı yayımladı

Mansur Yavaş'tan nazik paylaşım!

CiddiGazete- İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve ailesi coronavirüs nedeniyle Ankara'da tedaviye alındı. Haberi Süleyman Soylu sosyal medya hesabından duyurdu.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da 31 Mart seçimleri öncesi kendisi için ağır hakaretlerde bulunan Süleyman Soylu için nezaket gösterip "geçmiş olsun" mesajı yayımladı.

Mansur Yavaş'ın seçimi kazanması halinde belediyeye "PKK'lıları" dolduracağını savunan ve buna izin vermeyeceklerini belirten Süleyman Soylu'nun gerçeklikten uzak ifadelerinin doğru olmadığı, geçen süreçte ortaya çıktı.

Mansur Yavaş, Soylu'nun rencide edici ifadelerini bir kenara bırakarak, hastalığından dolayı nezaket gösterip şu açıklamayı yaptı:

Covid-19 testi pozitif çıkan İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu, Sn. Hamdiye Soylu ve kızlarına geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını diliyorum.

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2020, 16:18
YORUM EKLE