Melih Gökçek Twetter'da yine alay konusu oldu

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin eski başkanı Melih Gökçek, Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Melih Bulu’yla ilgili yaptığı paylaşımda fena çuvalladı

Melih Gökçek Twetter'da yine alay konusu oldu

CiddiGazete- Melih Gökçek, Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Melih Bulu’yla ilgili yapıldığı iddia edilen Twitter’daki bir anketin ekran görüntülerini paylaştı.

İddiaya göre ankete katılanlara “Melih Bulu kimdir?” diye soruldu. Katılımcıların yüzde 11'i "Melih Bulu" derken, yüzde 17'si ise "Melih Gökçek"in ismini verdi. Yüzde 72'lik kısım ise Boğaziçi Üniversitesi Rektörü'nün kim olduğunu bilmediğini söyledi.

Anketin sosyal medyada yayımlanan ekran görüntüsünü paylaşan Melih Gökçek, isim benzerliğinden dolayı böyle bir tercih meydana geldiğini belirterek, "Sayın Melih 'Talu' kusura bakma" dedi ve "Yalnız göstericilerin zeka seviyesine dikkat" diye de vurguladı.

GÖKÇEK DE REKTÖRÜN SOYADINI BİLMİYOR!

Cevap veren katılımcıların "Melih Gökçek" demesini zeka seviyesine bağlayan Gökçek, yayımladığı tweette, "Melih Bulu" yerine "Melih Talu" diyerek Boğaziçi Üniversitesi Rektörü'nü kendisinin de tanımadığını gösterdi.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2021, 19:46
YORUM EKLE