Servet Avcı'dan alçak saldırıya cevap

AKP'li Murat Köse'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a iftiralarla dolu saldırısına başdanışmanı Servet Avcı'dan cevap geldi

Servet Avcı'dan alçak saldırıya cevap

CiddiGazete- Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi'nin Nisan ayı oturumunda Mamak Belediye Başkanı ve AKP Grup Başkan Vekili Murat Köse, Mansur Yavaş'a ağır ithamlarda bulundu.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclisi'nde başkan Mansur Yavaş, 2021 yılı faaliyet raporunu sundu.

Sunumun ardından, Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, söz alarak kürsüye geldi.

Meclis toplantısında gündemin dışına çıkıp Mansur Yavaş'ın çalışma arkadaşlarını ağır ithamlarla eleştiren ve eş zamanlı olarak da sosyal medya hesabından paylaşım yapan Köse, Servet Avcı'yı da hedef aldı.

Ülkü Ocakları önceki genel başkanlarından Mansur Yavaş'ın Baş Danışmanı Avcı'nın genel siyaseti yorumladığı yazılarını Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne bağlayan Murat Köse, kurgularıyla büyük tepki çekti.

Servet Avcı, başkanı olduğu Mamak Belediyesi'nde neredeyse tüm ailesini istihdam eden ve PR çalışmalarıyla tanınan Murat Köse'ye sosyal medya hesabından cevap verdi.

Murat Köse'nin paylaşımını alıntılayan Servet Avcı, ismini kullanmadan, "Sokaktaki sahipsiz canlılar için barınak inşaatı sürüyor... Bir de aşıları tamamlandığında halk sağlığı açısından bir tehlike kalmayacaktır... Mamaklılar rahat olsun..." dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2022, 22:28
YORUM EKLE