Sinan Aygün geri vites yaptı

Mansur Yavaş ve CHP'li belediye meclis üyelerini kendisinden rüşvet istemekle suçlayan Sinan Aygün, bugün düzenlediği basın toplantısında "Hayır öyle bir şey yoktur" dedi

CiddiGazete

ATO eski başkanı Sinan Aygün, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve CHP'li üç belediye meclis üyesini kendisinden rüşvet istemekle suçladı. Havuz medyasını kanal kanal gezerek Mansur Yavaş'a hakaret ve iftira yağdıran Sinan Aygün hakkında, FETÖ bağlantıları nedeniyle bugün savcılığa suç duyurusunda bulunuldu.

İftiralarının karşılığı olmayan Sinan Aygün, düzenlediği basın toplantısında gazetecilerin de sorularını cevapladı. Bir gazetecinin, "Sizden 25 milyon lirayı kendi ceplerine indirmek için mi istediler?" sorusuna Sinan Aygün şu cevabı verdi: "Hayır öyle bir şey yoktur. Bana şöyle dediler; okulun bedeli 25 milyon tutuyor."

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da Sinan Aygün'ün bu sözlerini içeren 14 saniyelik bu videoyu alıntılayarak twitter üzerinden şu ifadelerle yayınladı: "Hakikat, yalana, iftiraya ve harama işte böyle diz çöktürür... Doğrular ise sadece Hakkın önünde eğilirler..."

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2019, 09:59
YORUM EKLE