Ülkücüleri buluşturan nikah

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde görev yapan Ahmet Develioğlu ile Buse Çiftçi, ülkücü camianın önde gelen isimlerinin katıldığı nikah töreniyle dünyaevine girdi

Ülkücüleri buluşturan nikah

CiddiGazete- Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde görev yapan Ahmet Develioğlu ile İşyeri Güvenliği Uzmanı Buse Çiftçi dünyaevine girdi.

Yenimahalle Belediye Başkanı Feti Yaşar’ın kıydığı nikah, salgın önlemleri dikkate alınarak sosyal mesafe kurallarına uygun olarak düzenlendi.

Ankara Yenimahalle Nazım Hikmet Kültür Merkezi'nde kıyılan nikahta şahitlikleri Ülkü Ocakları önceki genel başkanlarından ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın başdanışmanı Servet Avcı, Yıldız Teknik Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sezgin Çelik ve ciddigazete.com Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Kanbur yaptı.

Gelin Buse Çiftçi'nin üç hilalli tacı dikkat çekti. Yeni Mahalle Belediye Başkanı Feti Yaşar, genç çifte mutluluklar dileyerek, nikah cüzdanını gelin Buse Çiftçi'ye verdi. Törene, İyi Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk ve ciddigazete.com Yazarı Ekonomist Ali Çelik de katıldı.

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2020, 01:41
YORUM EKLE