Yavaş'ın projesine birincilik ödülü

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen "Sözleşmeli Üreticilik Modeli", KALDER tarafından düzenlenen "İlham Veren Kamu Yönetimi Proje Ödülleri" kapsamında yerel yönetimler kategorisinde birincilik ödülünü aldı

Yavaş'ın projesine birincilik ödülü

CiddiGazete- Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın hayata geçirdiği kırsal kalkınma projelerinden "Sözleşmeli Üreticilik Modeli", çiftçiler kadar sivil toplum kuruluşlarının da ilgisini çekti.

Kalite Derneği (KALDER) tarafından bu yıl ilk kez verilen "İlham Veren Kamu Yönetimi Proje Ödülleri" kapsamında Ankara Büyükşehir Belediyesi, "Sözleşmeli Üreticilik Modeli" projesi ile yerel yönetimler kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

"BU ÖDÜL, TÜM YERLİ ÇİFTÇİLERİMİZİN"

ABB Başkanı Mansur Yavaş, birincilik ödülü ile ilgili olarak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Sözleşmeli üreticilik modelimizin 'İlham Veren Kamu Yönetimi Proje Ödülleri' kapsamında yerel yönetimler kategorisinde birincilik kazanmasının gururunu yaşıyoruz. Bu ödül, emeklerini hiçbir zaman esirgemeyen tüm yerli çiftçilerimizin" dedi.

PROJE, BAŞKENT'TE TARIMSAL ÜRETİMİ ARTIRDI

Türkiye genelinde yoğun başvurunun olduğu yarışmanın Türkiye Belediyeler Birliği Meclis Salonu'nda düzenlenen ödül törenine katılan ABB Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Kemal Çokakoğlu ve Kırsal Hizmetler Daire Başkanı Ahmet Mekin Tüzün katıldı.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2022, 16:29
YORUM EKLE