Yavaş, kahramanı profil görseli yaptı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, 5 milyonu aşkın takipçisi olan Twitter hesabındaki profiline, Türkiye'nin konuştuğu Şahin Akdemir'in fotoğrafını koydu

Yavaş, kahramanı profil görseli yaptı

CiddiGazete- Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Twitter hesabındaki profil fotoğrafını değiştirdi.

Başkan Yavaş, Marmaris'teki yangına müdahale eden ekiplere su taşırken kaza yapan ve alevlerin arasında kalarak hayatını kaybeten 25 yaşındaki Şahin Akdemir'in fotoğrafını profil görseli yaptı.

KAHRAMAN ŞAHİN AKDEMİR'İN SON PAYLAŞIMI YÜREK BURKTU

Marmaris'te dün öğle saatlerinde çıkan ve bir anda büyüyen yangını söndürme çalışmaları devam ederken, alevlere müdahale eden ekiplere yardımcı olmaya çalışan 25 yaşındaki Şahin Akdemir, dumandan zehirlenerek yaşamını yitirdi.

EKİPLERE GÖNÜLLÜ DESTEK VERİYORDU

Akdemir'in cansız bedeni, Marmaris Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Aslen Köyceğizli olan ve uzun yıllardır Ortaca ilçesinde yaşayan Şahin Akdemir'in, Marmaris'te turizm sektöründe çalıştığı öğrenildi.

25 yaşındaki Akdemir'in, meydana gelen yangına yardım etmek için motosikleti ile bölgeye gittiği ve yangın söndürme çalışmasında gönüllü olarak ekiplere destek verdiği öğrenildi.

Yaşamını yitiren Şahin Akdemir'in 1 ay önce çıkan yangında da gönüllü olarak itfaiyecilere su taşıdığı öğrenildi.

ÖLMEDEN ÖNCE ÇEKTİĞİ GÖRÜNTÜLER DUYGULANDIRDI

Bu arada Şahin Akdemir'in, sosyal medya hesabından yangınla ilgili paylaşım yaptığı ortaya çıktı. Yangına motosikleti ile gidişinin videosunu yayınlayan Şahin Akdemir'in, "Su taşımaya devam, yangıncılara su taşıyacağız yine, Allah hayırlarımızı kabul eylesin" dediği duyuluyor.

Bir diğer görüntüde ise yüzündeki duman lekeleri dikkat çeken Şahin Akdemir, "Yangın hala devam ediyor biz su taşıyoruz hala" konuşmaları görülüyor.

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2021, 10:47
YORUM EKLE