Yavaş maliyeti pankarta yazdı

Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, yine bir ilke imza attı. Başkent'te yapımı tamamlanan köprülü kavşakların maliyetleri pankartlarla duyuruldu

Yavaş maliyeti pankarta yazdı

CiddiGazete- Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, şeffaflık uygulamalarına devam ediyor. Geçtiğimiz sene Konutkent ve Yaşamkent köprülü kavşakları ile Başkent Üniversitesi alt geçidini tamamlayan Ankara Büyükşehir Belediyesi, geçtiğimiz hafta ise Türk Kızılayı Caddesi’nde iki adet köprülü kavşağı hizmete açtı. Köprülerin üzerine Türkiye’de ilk olan uygulama ile maliyetleri pankartlarla asıldı.

PANKARTLARDA "HESAP VERİYORUZ" DENİLDİ

Ankaralıları güne sürprizle başlatan ve “Hesap veriyoruz” cümlesiyle başlayan pankartlarda, yapılan köprülü kavşaklar ile alt geçitlerin maliyetleri yer aldı.

ÜÇ KÖPRÜLÜ KAVŞAK 45 MİLYON LİRA

Konutkent, Yaşamkent köprülü kavşakları ile Başkent Üniversitesi alt geçidinde yer alan pankartta bu üç çalışmanın 45 milyon lira maliyetle tamamlandığı vurgulandı.

İKİ KÖPRÜLÜ KAVŞAĞIN MALİYETİ 26 MİLYON LİRA

Türk Kızılayı Caddesi’nde geçtiğimiz hafta hizmete sunulan iki köprülü kavşağa ise “Türk Kızılayı Caddesi’ne yapılan 2 adet köprülü kavşak 26 milyon lira maliyetle tamamlanmıştır” pankartı asıldı.

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2020, 08:38
YORUM EKLE