Yavaş'tan yeni yıl mesajı

Vatandaşların yeni yılını kutlayan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, bu akşam saat 21.00'de HaberTürk TV'de olacak. Yavaş, Ankara'yı dünya başkenti yapma yolundaki projelerini anlatacak ve sorulara cevap verecek

Yavaş'tan yeni yıl mesajı

CiddiGazete

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın yeni yıl mesajı şöyle:

DEĞERLİ HEMŞEHRİLERİM;

Yeni başlangıçların yaşandığı, sevinç ve hüzünlerle iç içe geçen 2019 yılını geride bırakırken, geleceğe ümitle bakacağımız yeni bir yılı karşılıyoruz.

Ankaralı hemşehrilerimizin takdiri ile göreve geldiğimiz andan itibaren Ankaramızı; dünya başkentleri arasına taşıyacak, şehircilik kurallarına uygun gelişen, doğaya ve çevreye saygılı, herkesin ihtiyacına cevap veren mutlu ve huzurlu insanların yaşadığı çağdaş ve modern bir kent haline getirmek için hep birlikte el ele verdik.

Cumhuriyetimizin başkenti, Türkiye’nin kalbi, göz bebeğimiz Ankaramızı hak ettiği noktalara taşımak, değerine değer katmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Bu duygularla; 2020 yılının hak, hukuk ve adaletin egemen olduğu, kısır çekişmelerden uzak, yalan ve iftiralarla toplumsal huzurun bozulmadığı, bolluk ve bereketin eksik olmadığı, barış ve sevginin hüküm sürdüğü bir yıl olmasını diliyorum.

Yeni yılın Yüce Türk ulusunun her bir ferdi başta olmak üzere tüm insanlık için sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini temenni ederek, yeni yılınızı en içten dileklerimle kutluyorum...

MANSUR YAVAŞ HABERTÜRK TV'DE

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, bu akşam saat 21.00'de HaberTürk ekranlarında olacak. Türkiye'nin nabzı programına katılacak olan Yavaş, Ankara'yı dünya başkenti yapma yolundaki çalışmalarını anlatacak ve vatandaşlardan gelecek sorulara cevap verecek.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2019, 12:00
YORUM EKLE