CiddiGazete- Arda Güler'in geleceği ne olacak? Bu soru tüm Fenerbahçelilerin ana gündemi son günlerde...

Başkan Ali Koç'un kalmaya ikna etmeye çalıştığı genç yıldızın ismi transfer kulislerinde "yılın fırsatı" olarak anılıyor ve bu durum sarı lacivertlilerin işini daha da zorlaştırıyor. Üstelik şimdi talipli takımlar seviye atladı. Dünyanın en büyük rekabetlerinden birine sahip iki İspanyol devi Real Madrid ile Barcelona bu kez Arda Güler için yarış başlattı.

REAL MADRID’DEN ÖNCE CASTILLA'YA

İspanyol medyası iki rakibin yarışını dün manşetlerine taşıdı. Barcelona'ya yakın Sport gazetesi, haberinde, Arda için "Deco'nun mücevheri" başlığını kullandı; Barça Sportif Direktörü Deco'nun 18 yaşındaki yıldızı transfer etmek için her şeyi yapacağı vurgulandı.

Ajax - Feyenoord maçı tatil edildi Ajax - Feyenoord maçı tatil edildi

Marca gazetesi ise Real Madrid'in 17.5 milyon Euro'luk serbest kalma bedelini ödeyerek transfer edeceği Arda'ya önce ikinci takımı olan Castilla'da şans vereceği bilgisini paylaştı.

GÖZLER 2. ZİRVEDE

Fenerbahçe'de gözler Ali Koç ile Arda Güler arasında yapılacak ikinci görüşmede. İlk görüşmede Arda, kariyerine Avrupa'da devam etmeye sıcak baktığını söylemişti. Ali Koç ile Arda Güler ve babası Ümit Güler, önümüzdeki günlerde tekrar görüşecek.