CiddiGazete- Ankara'da torbacılara öldürtülen Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la Beştepe'de gerçekleştirdiği görüşmenin ardından açıklamada bulundu.

"YARIN NE KONUŞACAĞINI DÜŞÜNSÜN"

Görüşmenin ardından Ayşe Ateş, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Ateş, "Bugüne dek Sayın Cumhurbaşkanı'mızın sessizliğinden güç alarak tehdit ve iftiraları ile bize hayatı zindan eden, çocuklarımın aldığı nefesi burnundan getiren, suçu ve suçluyu öven her kim varsa dün ne söylediğine bakarak yarın ne konuşacağını düşünsün" dedi.

Ayşe Ateş'in açıklaması şöyle:

- Sayın Cumhurbaşkanı'mız Recep Tayyip Erdoğan, beni ve kızlarımı makamında kabul etti.

- Büyük bir nezaketle ağırladığı ve yaklaşık bir buçuk saat boyunca süren görüşmeye Sayın Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ve Cumhurbaşkanı'mızın Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan da eşlik etti.

- Sayın Cumhurbaşkanı'mız beni ve kızlarımı tek tek dinledi. Kızlarıma hediye verdi.

- Şahsına sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkür ediyorum.

- Sayın Cumhurbaşkanı'mızla gerçekleştirdiğimiz görüşme hakkında bilgi almak için arayan bütün basın mensuplarına kısa bir özet geçeceğim:

- Bugüne dek Sayın Cumhurbaşkanı'mızın sessizliğinden güç alarak tehdit ve iftiraları ile bize hayatı zindan eden, çocuklarımın aldığı nefesi burnundan getiren, suçu ve suçluyu öven her kim varsa dün ne söylediğine bakarak yarın ne konuşacağını düşünsün.

İyi Parti'de 'bir sağdan, bir soldan' formülü İyi Parti'de 'bir sağdan, bir soldan' formülü

- Çünkü adalet yerini muhakkak bulacak, hiç kimsenin yaptığı yanına kâr kalmayacak.

Editör: İbrahim KANBUR