CiddiGazete- Fenerbahçe Kulübü eski başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a karşı aday olmaları için bazı iş insanlarıyla bir araya geldiği iddiasını sert bir dille yalanladı.

İspanya'da Arda Güler sürprizi İspanya'da Arda Güler sürprizi

Bazı medya kuruluşlarında, Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçeli dört iş insanı ile görüştüğü ve Fenerbahçe'deki başkanlık seçimi öncesinde aday çıkartmak için çalışmalara başladığı iddia edilmişti. Haberde, Yıldırım'ın bu kişileri ikna edememesi halinde yeniden başkan olmak için adaylığını ilan edebileceği ifadeleri de yer aldı.

Kamuoyunda yankı uyandıran haberin ardından açıklama yapan Aziz Yıldırım, "Hakkımda birçok asılsız iddiayı içeren, tümüyle dedikoduya dayalı haber yalandır" dedi.

Hiçbir zaman gizli saklı iş yapmadığını vurgulayan Aziz Yıldırım, "Bugüne dek ne yaptıysam kapalı kapılar ardında değil açık açık yapan biri olarak, haberde yer alan hakkımdaki tüm iddialar sırasıyla gerçek dışıdır" ifadelerini kullandı.

Öte yandan, haberi yapanlara da sert sözler söyleyen Aziz Yıldırım, "Kendisine 'Hırsız' diyenleri işten atamayanların, bu şekilde yalan haber yapmasına itibar etmeyiniz" ifadelerini kullandı. Haber, Hürriyet Gazetesi'nde yayımlanmıştı.