İyi Parti'ye sızma girişimine tepki İyi Parti'ye sızma girişimine tepki

CiddiGazete- Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli, depremin büyük hasar verdiği Kahramanmaraş, Hatay, Gaziantep, Osmaniye, Malatya, Adana, Diyarbakır, Şanlıurfa, Adıyaman ve Kilis'i birlikte ziyaret edecek. Perşembe günü Bahçeli'nin Erdoğan'ı ziyareti sırasında bölgeye gidilmesi konusunda görüş birliğine varıldı.

"ZİYARET EDECEĞİM"

Bölgeyi ikilinin birlikte ziyaret etmesi teklifinin Erdoğan'dan geldiği iddia edildi. Önümüzdeki bir-iki gün içinde ziyaretin gerçekleşmesi bekleniyor.

Bölgeye gitmemesi eleştiri konusu olan Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabından, "Cumhurbaşkanının deprem bölgesinde olmasından dolayı gelişmeleri Ankara'dan takip ettim. Dava arkadaşlarımız il il ilçe ilçe köy köy yardım çağrılarına koştu. Başkaları gibi şov peşinde değiliz. Milletimizin yaşadığı her acı bizim acımızdır. Osmaniye, Kahramanmaraş, Hatay, Adıyaman, Diyarbakır, Şanlıurfa, Gaziantep, Kilis, Adana ve Malatya'da milletimle tek ses olacağım, sırayla ziyaret edeceğim" açıklamasını yapmıştı.