CiddiGazete- BBN TÜRK TV, "Birlik ve Beraberlik Noktası" mottosuyla 3 Ekim 2020'de başladığı yayın hayatına nokta koydu.

Bakanlıktan Altın Portakal kararı Bakanlıktan Altın Portakal kararı

Konu ile ilgili bu sabah ekibe bilgi geçen BBN TÜRK TV Medya Grup Başkanı Fahrettin Damga, "Marka olarak satıldı ve aynı frekanstan yayın yapmayacak. O sebeple de gece saat 01.30 itibariyle yayınımızı sonlandırdık" dedi. İşte Fahrettin Damga'nın o mesajı:

"Sevgili dostlar günaydın. Dün gece saat 01.00 gibi netleşen ve hepimizi etkileyen önemli bir gelişme oldu. BBN Türk Televizyonu el değiştirdi. Artık Kavaf Holding bünyesinde olmayacak. Marka olarak satıldı ve aynı frekanstan yayın yapmayacak. O sebeple de gece saat 01.30 itibariyle yayınımızı sonlandırdık. Sizleri de gün içerisinde tek tek arayacağım. Herkesin hak edişleri son kez yine maaş ödeme gününde yapılıp helalleşilecek.

Bugüne kadar verdiğiniz emeklerden ve katkılarınızdan dolayı hepinize tek tek çok teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin. Varsa benim hakkım hepinize helaldir. Allah'a emanet olun."

BBN TÜRK HAKKINDA

BBN Türk, Kavaf Holding tarafında 3 Ekim 2020 tarihinde haber kanalı olarak kuruldu. Kanalda haber ve tartışma programlarının yanı sıra ekonomi programları yayınlanıyordu.