CiddiGazete- Milli maçlar nedeniyle Süper Lig'e verilen arada Beşiktaş'ın 3 futbolcusu sakatlandı. Sakaryaspor ile oynanan hazırlık maçında oyundan çıkan Yakup Arda Kılıç'ın arka adalesinden, aynı maçta Jean Onana'nın üst adalesinden ve Kosova Milli Takımı'nda olan Milot Rashica'nın uyluk iç adalesinden sakatlandığı açıklandı.

KULÜPTEN AÇIKLAMA YAPILDI

Sultanlar Dominik'i de devirdi Sultanlar Dominik'i de devirdi

Beşiktaş Kulübü'nün sakatlıklarla ilgili yapılan açıklama şöyle: Futbol A Takımımızın Sakaryaspor ile oynadığı özel maçta sağ uyluk arka adalesinde ağrı hisseden Jean Onana'nın Acıbadem Altunizade Hastanesi'nde yapılan MR görüntülemesinde uyluk üst adalesinde (iliopsoas) gerilme ve kanama tespit edilmiştir.

Aynı müsabakada sol uyluk arka adalesinde ağrı hissederek oyuna devam edemeyen futbolcumuz Yakup Arda Kılıç'ın yapılan MR görüntülemesinde uyluk arka adalesinde (biseps femoris) gerilme ve kanama saptanmıştır.

Kosova milli takımının 17 Kasım 2023 tarihinde gerçekleştirdiği antrenmanda sağ uyluk iç adalesinde ağrı hisseden futbolcumuz Milot Rashica'nın uyluk iç adalesinde (adduktor longus) gerilme ve ödem tespit edilmiştir.

Futbolcularımızın tedavilerine sağlık ekibimizce başlanmıştır."

Editör: İbrahim KANBUR