CiddiGazete- Süper Lig'in 12. haftasında Başakşehir'i konuk eden Beşiktaş, ilk yarı sona erdiğinde 3 futbolcusunun sakatlık yaşamasıyla sarsıldı.

Mücadelede ilk yarının son anları yaklaşırken Bakhtiyar Zaynutdinov, Jerome Opoku ile girdiğ ikili mücadele sonrasında yerde kaldı. Opoku'nun dirseği, Zaynutdinov'un suratına gelince siyah beyazlı oyuncu acı içinde yerde kaldı.

Göz altında kanama oluşan Zaynutdinov'un durumunu gören takım arkadaşları, Kazak oyuncu için büyük endişe yaşadı. Beşiktaş teknik ekibi ve futbolcuları, Opoku'nun ikinci sarı kartı görmesi için itirazda bulundu ancak hakem Arda Kardeşler pozisyonun bilinçli olmadığını işaret etti.

ZAYNUTDINOV HASTANEYE GÖTÜRÜLDÜ

Göz çevresi şişen ve gözü kapanma noktasına gelen Zaynutdinov'un burnunda da kanama oluştu. Maça devam edemeyen ve 41. dakikada yerini Rachid Ghezzal'e bırakan Kazan oyuncunun hastaneye götürüldüğü öğrenildi.

GHEZZAL VE SALİH İKİNCİ YARIYA ÇIKAMADI

Sultanlar zirveyi kaptırdı Sultanlar zirveyi kaptırdı

Sakatlanan Zaynutdinov'un yerine oyuna giren Cezayirli yıldız Ghezzal, ikinci yarıda sahaya çıkamadı. Sık sık sakatlık sorunu yaşayan Ghezzal'in sakatlık nedeniyle maça devam edemeyeceği açıklandı.

Öte yandan, maça ilk 11’de başlayan Salih Uçan da, sakatlık sebebiyle ikinci yarıda takımını yalnız bıraktı.

Editör: İbrahim KANBUR