Akşener bir dokundu bin 'ah' işitti Akşener bir dokundu bin 'ah' işitti

CiddiGazete- AKP iktidarına yakınlığıyla bilinen Demirören Medya Grubu'na ait Hürriyet Gazetesi'nin yazarı Hande Fırat, aynı zamanda sunucusu olduğu CNN Türk'teki "Gece Görüşü" programında, sosyal medyadan kendisine ve programa yöneltilen "yalaka" eleştirilerine cevap verdi.

"Gece Görüşü'nde zaman zaman tartışmalar olabilir. Sonra biz içeriye geçeriz, çayımızı içeriz, sohbetimizi ederiz. Bu biline..." diyen Fırat, sözlerine şöyle devam etti:

"Burada kim yaparsa yapsın, yani Kemal Bey, Ekrem Bey, Cumhurbaşkanı, Sayın Bahçeli, Meral Hanım... Hiç önemli değil. Türkiye için iyi yapan her şeyi, herkesi takdirle karşılıyoruz. Bizim işimiz bu. Ama yanlış olanı da konuşuruz, eksik olanı da konuşuruz. Bizim işimiz yine bu. Sonra bir takım yorumlar görüyorum. Bizler, çok affedersiniz, RTÜK'ten de özür diliyorum, 'yalaka' falan değiliz. O'cu da değiliz, bu'cu da değiliz. Hepimiz, kendimiz işimizi yapmaya çalışıyoruz.Bizi de oradan böyle, çok büyük kalelerde falan sanmayın. Biz, sizin gibi normal insanlarız."

PAZARCI: 'KENDİ ADINA KONUŞ'

Hande Fırat konuştuğu sırada, Akşam Gazetesi yazarı Emin Pazarcı araya girerek, Fırat'ın ifadelerine itiraz etti. Pazarcı, "'Biz' değerlendirmesine katılmıyorum. Kendi adına konuşabilirsin" ifadelerini kullandı.