CiddiGazete- 7 Eylül 2023 tarihinde Almanya'ya gitmek üzere Esenboğa Havalimanı'na giriş yaptığı sırada Ankara Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alınan suç örgütü elebaşı Ayhan Bora Kaplan, aradan geçen 10 aylık sürede Türkiye'nin gündeminden düşmedi.

Suç örgütü elebaşı Kaplan'ın uyuşturucu, silah kaçakçılığı, gasp, cinayet ve birçok suçtan yargılandığı davada siyaset, yargı ve emniyet çevrelerinden birçok isim de gündeme geldi.

Korsan CD satarak başladığı iş yaşamında kısa sürede kaynağı şaibeli milyarlarca liralık bir varlığı yönetmeye başlayan Kaplan'ın Ankara'da oturduğu lüks daire satışa çıkarıldı.

Dünya Arda Güler'i konuştu Dünya Arda Güler'i konuştu

Politikyol'dan Altan Sancar'ın haberine göre; Kaplan'ın Ankara'da kaldığı Çankaya Beytepe Köyü (Lodumu) olarak bilinen bölgedeki brüt 750 metrekarelik ultralüks tripleks daire yeni sahibini beklemeye başladı.

41 MİLYON LİRA İSTENDİ

Bir internet sitesinde 12 Mayıs 2024 tarihinde verilen ilanda satışa çıkartılan dairenin mülk sahibi tarafından kullanıldığı aktarıldı.

Kayıtlara göre, Kaplan ailesinin 2022 yılında tescil ettirdiği söz konusu daire, Ankara'nın en lüks bölgelerinden birinde yer alıyor. Dairenin Türk hamamı ve saunanın yanı sıra beş banyosunun olduğu da aktarılırken, dairenin 7+2 odadan oluştuğu görüldü.

İlanda daireye ait fotoğraflar da yer alırken, dairenin ultraluks özellikleri fotoğraflardan da görüldü. Satışa konu daire için 41 milyon lira istendi.

Editör: İbrahim KANBUR