Demirel'den 'boşanma' iddiasına cevap Demirel'den 'boşanma' iddiasına cevap

CiddiGazete- Sağlık sorunlarıyla mücadele eden ünlü şarkıcı Zerrin Özer, Darülaceze'de tedavi altına alındı. Özer, sosyal medya hesabından sağlık durumuyla ilgili açıklama yaparak Darülaceze'de tedavi gördüğünü duyurdu.

Geçtiğimiz yılın Haziran ayında müziği bıraktığını açıklayan ancak 3 ay sonra "Dayanamıyorum" diyerek kariyerine devam eden Zerrin Özer, sağlık sorunlarını yenemedi.

Daha önce yaptığı bir açıklamada borderline (kişilik bozukluğu) hastalığıyla mücadele ettiğini açıklayan Özer'in rahatsızlıklarından dolayı Darülaceze'de tedavi gördüğü iddia edildi.

Anksiyetesinin arttığı ve doktorunun tavsiyesi üzerine Darülaceze'de tedavi altına alındığı iddiası üzerine Instagram hesabından açıklama yapan Özer, şu ifadeleri kullandı:

"Kıymetli sevenlerim ve değerli basın mensupları; maalesef dünden beri çıkan haberleri şaşkınlıkla izlemekteyim. Her şeyden önce Darülaceze Sn. Hamza Cebeci başkanlığında kendisini sürekli yenileyen ve tüm sağlık çalışanları ve destek ekipleriyle son derece profesyonelce çalışan bir kurumdur. Huzurevi olması haricinde sağlık anlamında destekleyici bir çok birimi bünyesinde barındırmaktadır.

Günlük hayatımı hafif de olsa etkileyen bir takım zincir fiziki sağlık problemlerimin tedavisinde özellikle ve kendi isteğimle seçtiğim bu konuda ihtisas sahibi doktorların görev yaptığı kurumun ismini, misyonunu ön yargılı ve yanlış bir şekilde kullanarak tarafımı düşkün ya da düşmüş gibi gösterme çabasını anlamakta güçlük çekiyorum maalesef.

Bu tür amacını aşan konularla gündemi meşgul etmeyelim lütfen. Sevenlerim, canlarım Zerrin'iniz gayet iyi... Hiç merak etmeyin. Sevgilerimle."

Editör: İbrahim KANBUR