Milli Eğitim Bakanı Selçuk’tan uyarı

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, “Biliyoruz ki vaka sayıları eğitimi doğrudan etkiliyor. Lütfen, evlatlarımız için maske, mesafe..” uyarısında bulundu

Milli Eğitim Bakanı Selçuk’tan uyarı

CiddiGazete- Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 12 Ekim Pazartesi günü beş sınıf düzeyinde yüz yüze eğitimin başlayacağını hatırlatarak herkesi coronavirüs tedbirleri konusunda uyardı.

Bakan Selçuk, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Okullarımız 12 Ekim itibariyle beş sınıf düzeyinde daha yüz yüze eğitime başlıyor. Okullarımızda güvendeyiz ancak evinde öğrenci olsun olmasın, dışarıda herkesin tedbiri, özeni gerek. Biliyoruz ki vaka sayıları eğitimi doğrudan etkiliyor. Lütfen, evlatlarımız için maske, mesafe..” ifadelerini kullandı.

‘BİZDEN VELİ KUŞAĞI’

Öte yandan Seçuk, bir başka paylaşımıda veliler için çok sayıda içerik hazırladıklarını belirterek, “Velilerimizle iletişim için çok sayıda içerik hazırladık. Şimdi belki yürürken, iş yaparken, arabada giderken dinlenir diye BİZDEN VELİ KUŞAĞI podcast olarak yayında. Benim konuşmam, Kriz Dönemlerinde Anne Babalık. Tüm konuşmaları dinlemelisiniz...” dedi.

YORUM EKLE