Rektör AKP'lilere duacı!

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla 11 üniversiteye atanan rektörler arasında olan Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü Rektör Prof. Dr. Adem Korkmaz, AKP'lilere teşekkür etti. Korkmaz'ın "Adalet" yerine "Adelet" yazması dikkati çekti

Rektör AKP'lilere duacı!

CİDDİGAZETE

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla 11 üniversiteye atanan rektörler arasında Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü Rektör Prof. Dr. Adem Korkmaz da yer aldı. Mevcut rektör Korkmaz, aynı göreve yeniden atandı. Korkmaz'ın atama kararının ardından yayınladığı mesajda, iktidardaki pek çok isme teşekkür etmesi dikkatlerden kaçmadı.

Öte yandan Prof. Dr. Korkmaz'ın yayınladığı metinde teşekkür ettiği AKP'nin ismini yazarken, "Adelet ve Kalkınma Partisi" diyerek yazım hatası yapması dikkatlerden kaçmadı.

Korkmaz, Erdoğan'ın imzasıyla alınan atama kararında AKP Burdur İl Başkanı da dahil, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve bakanlar olmak üzere  birçok kişiye teşekkür etti. Prof. Dr. Korkmaz'ın söz konusu mesajı şöyle:

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2019, 18:40
YORUM EKLE