Bir parfüme milyonluk araba

Atatürk Havalimanı, ATÜ Duty Free mağazalarından alışveriş yapan yolcular arasında çekiliş yapıldı. 89 euro'ya bir şişe parfüm alan Cansu Yıldız, 1 milyon 210 bin liralık Lexus RC F Carbon kazandı

Bir parfüme milyonluk araba

Atatürk Havalimanı'nda bulunan ATÜ Duty Free mağazalarından alışveriş yapan yolcular arasından yapılan çekilişle Cansu Yıldız isimli talihli, 1 milyon 210 bin (214 bin 295 avro) liralık lüks otomobili törenle teslim aldı.

Kampanyaya kapsamında 24 Şubat-20 Haziran tarihlerinde İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes havalimanlarının geliş katındaki ilgili mağazalardan alkol ve tütün ürünleri dışında, 50 euro ve üzerinde harcama yapan tüm müşterilerin katıldığı çekiliş sonucunda Cansu Yıldız, "Lexus RC F Carbon" otomobilin sahibi oldu.

Otomobili kazanmanın kendisi için büyük bir sürpriz olduğunu dile getiren Yıldız, "Duyduğumda inanamadım. Alışverişi arkadaşım yaptı, ben çekilişe girdim. O da çok şaşırdı, ben de çok şaşırdım. Aslında çok şanslı değilim ama bügünden sonra şanslıyım. Araç bugün üzerime geçti. Arabayla ilgili henüz bir plan yapmadım. Yarış yapan birine verebiliriz. İlk aradıklarında kötü bir tepki verdim. Beni dolandırıyor musunuz? dedim. Evraklarımı da saklıyordum. Gazetede yayınlandı. Şirketi arayınca inandım" diye konuştu.

YORUM EKLE