Elektrik fiyatına seçim indirimi Elektrik fiyatına seçim indirimi

CiddiGazete- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AKP'li il başkanları toplantısında konuştu.

14 Mayıs'ta yapılacak olan cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimi üzerine partisine seslenen Erdoğan, "Bölgesinde ve dünyada yıldızı parlayan Türkiye'nin ışığını söndürmek isteyenlere zafer çığlıklıları attıramayız. Her seçimde kazandığımızdan daha fazla gönül kazanacağız" dedi. Erdoğan, muhalefeti de hedef aldı ve "Karşımızda bir ittifak yok, eski Türkiye'deki bir koalisyon var" dedi.

Erdoğan'ın konuşmasından başlıklar şöyle:

- Ülkemizin içinden geçtiği dönem, 14 Mayıs seçimini farklı bir yere taşımıştır. 14 Mayıs seçimlerinde hem cumhurbaşkanlığında hem milletvekilliğinde zafere ulaşacağımızdan şüphe duymuyoruz.

- 14 Mayıs destanını, bir süredir beraber yol yürüdüğümüz, aramıza yeni katılan ve katılacak olan dostlarımızla Cumhur İttifakı olarak beraberce yazacağız. Ülkemizin içinden geçtiği dönem, 14 Mayıs seçimini farklı bir yere taşımıştır.

- Artık karşımızda bir ittifak değil tıpkı eski Türkiye'de olduğu gibi tamamen kavga, ayak oyunu ve pazarlık üzerine kurulu bir koalisyon yapısı vardır. Altılı olarak başlayan, 8'li mi 10'lu mu olduğu meçhul hale gelen koalisyonun 12 maddelik bildirisi, ülkemizin nereye sürüklenmek istediğinin yazılı ispatı.