CiddiGazete- CHP Genel Başkanı özgür Özel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yapacağı görüşmenin tarihini verdi. Özel, görüşmenin 11 Haziran günü saat 16.00'da gerçekleşeceğini söyledi.

Erdoğan'ın 11 Haziran'da yapacağı ziyarette, önceki görüşmede yer alan aynı heyetlerin olacağını söyleyen Özel, şöyle konuştu:

"Sayın Cumhurbaşkanı ile 11 Haziran'da saat 16.00'da görüşeceğiz. CHP Genel Merkezi'nde aynı heyetlerle ağırlayacağız. Oturma düzeni siyasi parti genel başkanları şeklinde olacak.

Özgür Özel, Yılmaz Özdil'i kızdırdı Özgür Özel, Yılmaz Özdil'i kızdırdı

ERKEN SEÇİM MESAJI

Siyasette erken seçim konuşmanın mayına basmak olduğunu düşünmüyoruz. Oy oranınız sizi bir seçimden uzak tutuyorsa, seçimi mayın tarlası olarak görürsünüz. CHP, yarın bir seçim yapılsa birinci parti olabilecek durumdadır.

Asgari ücreti değiştirmeden, çay fiyatlarını 17 liradan belirlemek, AİHM'in verdiği Gezi kararlarına uymazsanız erken seçime götürür.

Benim atfım CHP'nin erken seçim istemesi değil, vatandaşın gündemindeki konuların bu noktaya getirmesidir. Ben erken seçim çağrısı yapmadım. TBMM'de çoğunluğum yok, olsaydı erken seçim akrarı alırdım" dedi.

Editör: İbrahim KANBUR