CiddiGazete- Denizli Tavas'a bağlı Yaka Mahallesi'nde yaşanan vahşette 26 yaşındaki Ümit Mutlu Akpınar, ikinci evliliğini yaptığı Büşra Akpınar ve 4 yaşındaki üvey oğlunu bıçaklayarak öldürmüştü. Kocabaş Cezaevi'nde tutuklu bulunan Ümit Mutlu Akpınar'ın, sabah saatlerine doğru girdiği tuvalette kendisini iple astığı öğrenildi.

VELAYETİNİ ALMAK İSTEYİNCE ARALARI BOZULDU

Ümit Mutlu Akpınar, 26 Ocak 2022'de Büşra Akpınar (24) ile ikinci evliliğini yaptı. Çift, 6 Şubat depreminin ardından Kahramanmaraş'tan Yaka Mahallesi'ne taşındı.

Genç kadın, bir süre sonra ilk evliliğinden olan çocuğu Halil Gül'ün (4) velayetini almak istedi. Bir hafta önce eski inden çocuğunun velayetini almak için dava açan Büşra Akpınar'ın bu girişimi, Ümit Mutlu Akpınar ile arasını açtı.

EŞİNİ VE ÇOCUĞU BIÇAKLADI

Çift arasında velayet nedeniyle çıkan tartışmanın büyümesi sonucu inşaat işçisi Ümit Mutlu Akpınar, eşini ve 4 yaşındaki çocuğu bıçaklayarak öldürdü.

ANNE VE OĞLU MARAŞ'A GÖNDERİLDİ

Bindiği araba 40 milyon TL Bindiği araba 40 milyon TL

Gözaltına alınan Ümit Mutlu Akpınar, ifade işlemlerinin ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Dün gece otopsi işlemleri tamamlanan anne oğul, toprağa verilmek üzere Kahramanmaraş'a gönderildi.

CEZAEVİNDE İNTİHAR ETTİ

Kocabaş Cezaevi’nde tutuklu bulunan Ümit Mutlu Akpınar'ın sabah saatlerine doğru girdiği tuvalette kendisini iple astığı öğrenildi. Akpınar’ın cenazesi, incelenmek üzere Pamukkale Üniversitesi Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Yapılan otopsi işlemlerinin ardından cenazenin memleketi Kahramanmaraş’a gönderileceği bildirildi.