İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, geleneksel hale getirdiği "salı" toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslendi. Erdoğan'a seslenen Akşener, “Sayın Erdoğan son günlerde sık sık ‘Afrin’e gideceğim’ diyor. Tutan mı var, buyrun gidin. Biz kendisinden, şu Gazze’ye gitme sözünü yerine getirmesini bekliyoruz. Sekiz yıl geçti bir türlü gidemedi” dedi. Akşener'in basın toplantısındaki konuşmasından satırbaşları şöyle:

AK PARTİ'DEN DAHA GÜÇLÜYÜZ

“Türkiye’ye müjdeler olsun ki, 1 Nisan’da kurultayımız var. ‘Parti kuramazlar’ dediler, kurduk. ‘3 kişiyi bulamazlar’ dediler, milyonlar olduk. Samimiyetle söylüyorum, yarın sabahtan itibaren Türkiye’yi yönetmeye hazırız. AK Parti’den daha güçlü ve yetkin bir kadromuz var.

Dünya Tiyatro Günü’nde, çıktığımız bu yolda Necip Fazıl’la Nazım Hikmet yan yana yürüsünler istiyoruz. Tam da bu haftada Türkiye’nin en kıymetli tiyatro oyuncularından Zuhal Olcay, Cumhurbaşkanı’na hakaretten 10 ay hapis cezası aldı. Hani Erdoğan’ın gönlü genişti?

TAYYAR'IN İDDİALARINI HATIRLATTI

(Şamil Tayyar’ın ‘FETÖ borsası’ iddiası) İktidarın milletvekili ‘FETÖ borsası açıldı, parayı basan işadamı serbest kalıyor’ diyor. Sayın Erdoğan FETÖ mücadelesinde samimiyseniz desteğimiz sizinledir. Ülkenin bekası için ‘FETÖ borsası’nın peşine düşmelisiniz.”