CiddiGazete- Galatasaray Kulübü, Beşiktaş'ın Milot Rashica transferini duyurduğu videoyla ilgili açıklama yayımladı.

Sarı kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, "Bir spor kulübünü bu konuların içine sokmaya çalışanların, toplumu bölmek ve birbirine düşman etmek için çaba gösteren vatan hainlerinden hiçbir farkı yoktur" ifadeleri kullanıldı.

Beşiktaş'ın Rashica transferini açıkladığı videonun başında, FETÖ'nün AKP'nin de desteğiyle düzenlediği 10. Türkçe Olimpiyatları'nın Seyrantepe'deki görüntüleri kullanılmış ve sosyal medyada gündem olmuştu.

İŞTE GALATASARAY KULÜBÜ'NDEN YAPILAN AÇIKLAMA

"Bugün Beşiktaş JK tarafından paylaşılan videoda kullanılan görüntüye istinaden devam eden spekülasyonlar üzerine kulübümüz bu açıklamayı ilk ve son defa yapacaktır.

Galatasaray Spor Kulübü, bu vatan için canını vermiş kahramanların beşiği olmuş, onlar tarafından kurulmuş bir spor kulübüdür.

Arda Güler'e nazar değdi Arda Güler'e nazar değdi

Cumhuriyet'in aydınlık yüzü Galatasaray'ı direkt ya da dolaylı şekilde bu ülkeye büyük zararlar vermek için uğraşan, kanlı bir terör örgütü ile yan yana göstermeye çalışan her kimse öncelikle müfteridir.

Bir spor kulübünü bu konuların içine sokmaya çalışanların, toplumu bölmek ve birbirine düşman etmek için çaba gösteren vatan hainlerinden hiçbir farkı yoktur.

Türk sporunun içine rekabeti değil hainliği sokmaya çalışan her kim olursa onun karşısında biz duracağız.

Paylaşılan bu videonun altında imzası olan kim varsa onlardan oynadıkları bu kirli oyunun hesabını soracağız."