CiddiGazete- Süper Lig'de 2023-2024 sezonunun şampiyonu Galatasaray, Rams Park'ta taraftarları önünde büyük bir kutlamayla şampiyonluk kupalarına kavuştu. Hem lig de hem de Süper Kupa'yı havaya kaldıran Galatasaraylı futbolcular sahneye teker teker seçtikleri şarkılarla geldi.

Galatasaray May283Futbolcuların platforma gelmesinden önce Zara, Emircan İğrek, Uzi ve Edis sahne ortasında verdikleri konserle taraftarları gece sonuna hazırladı.

İlk olarak Galatasaray'ın kadın futbol takımı Süper Lig şampiyonluğunu kutladı ve kupasını kazandı.

Ardından Galatasaray Futbol Takımı'nın çalışanları, teknik kadrosu ve futbolcuları sahneye çıktı.

Galatasaray 28May2DRONE GÖSTERİSİ

Dortmund Nuri Şahin'e emanet Dortmund Nuri Şahin'e emanet

Dronlar ile Rams Park'ın üzerinde önce, "Şampiyon Galatasaray" ve "Tek büyük Galatasaray" yazıları oluşturuldu. Ardından ellerini kulaklarına götürerek gol sevinci yapan Mauro Icardi'nin figürü ve futbol topu çizildi. Son olarak da "Yer sarı, gök kırmızı" ve "İyiler sonunda mutlaka kazanır" sloganları yazıldı.

Futbolculardan Ziyech sahneye Filistin bayrağı ile çıkarken Kerem Aktürkoğlu ise bileğine Filistin kefiyesi sardı.

ICARDI MEŞALE İLE ÇIKTI

Siyah, Galatasaray logosu işlemeli pelerin giyen Icardi, ellerinde meşaleyle sahaya çıkarken Fenerbahçe'nin Dzeko transferini duyururken kullandığı "Beni Sev" şarkısı çaldı. Pelerini çıkarmasıyla Icardi için "Aşkın Olayım" şarkısı tüm stadı inletti.

Madalyasını alan Icardi ardından taraftara üçlü çektirirken çifte kupanın havaya kaldırılmasının ardından mikrofonu elini alıp "Fener Ağlama" tezahüratı yaptı.

Editör: İbrahim KANBUR