14 yaşındaki kick boksçu Betül bulundu

Muğla’nın Milas ilçesinde kick boks sporcusu 14 yaşındaki Nesibe Betül Tüysüz, 13 günlük aramanın ardından Bodrum'da bulundu

14 yaşındaki kick boksçu Betül bulundu

CiddiGazete- Muğla’nın Milas ilçesinde annesi ve 2 erkek kardeşiyle yaşayan, babası Antalya'da çalışan 14 yaşındaki kick boks sporcusu Nesibe Betül Tüysüz, 1 Şubat'ta evinden ayrıldı, bir daha da kendisinden haber alınamadı.

Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü, anne Derya Tüysüz’ün (36) başvurusu üzerine arama çalışması başlattı.

"SEN GELİRSEN EVE DÖNERİM"

NTV’nin aktardığına göre, Antalya’da makine operatörü olarak çalışan Caner Tüysüz (38), "Kızım dönmeyince eşim kayıp ihbarında bulunmuş. Bunun üzerine sosyal medya hesabı üzerinden kızımla konuştum. Bana ‘Sen gelirsen, ben eve dönerim’ diye mesaj attı. Ben de durum üzerine Milas’a geldim. Bana 'Geldiğini ispatla' dedi. Otogardan fotoğraf attım. Fotoğraf attıktan sonra beni sosyal medyadan engelledi. Telefonuna cevap vermiyor. Haber alamıyorum. Tanıdığı arkadaşlarına sordum, evlerine gittim belki oradadır diye. Ama kimsenin haberi yok, endişeliyim. Kızımı görenlerin Allah rızası için durumu emniyete bildirmelerini rica ediyorum" dedi.

SON DAKİKA

Bir vatandaşın kendisini akşam saatlerinde görüp polise haber vermesiyle Bodrum Çarşı Mahallesi iskele civarında bulunan Tüysüz, ailesine teslim edildi.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2021, 06:25
YORUM EKLE