Aylar sonra Sedat Peker videosu

Sosyal medyadan aylardır paylaşım yapmayan Sedat Peker'in ailesi ve korumalarıyla çıktığı gezintiye ait video, eşi Özge Peker’in hesabından yayınlandı

Aylar sonra Sedat Peker videosu

CiddiGazete- Adalet Bakanlığı, Birleşik Arap Emirlikleri'nden (BAE), hakkında kırmızı bülten çıkarılan organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in Türkiye'ye iade edilmesi amacıyla geçici tutuklanma talep etti.

Bir dönem yayınladığı videolardaki birbirinden çarpıcı iddialarla gündemden düşmeyen, halen yaşamını sürdürdüğü BAE’nin uyguladığı ‘dijital tecrit’ nedeniyle 3 Temmuz’dan bu yana video paylaşmayan, 24 Kasım’dan beri ise tweet atmayan Sedat Peker cephesinde yeni bir gelişme yaşandı.

Sedat Peker’in eşi Özge Peker, korumalar eşliğinde ailece yaptıkları park gezintisine ilişkin bir videoyu, Instagram hesabından paylaştı.

Özge Peker, söz konusu videoyu, "Kızlarını asla kırmaz. Miracle Garden'a giderken Lina ve Mila 'sensiz gitmeyiz babacım' dediklerinde onlar mutlu olsun diye hemen geldi" notuyla paylaştı.

Özge Peker, 17 Aralık tarihinde de Sedat Peker’in Ahmet Kaya’nın, ‘Nereden Bileceksiniz’ şarkısı eşliğinde evin salonunda volta attığı görüntüleri paylaşmıştı.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2022, 15:19
YORUM EKLE