Bir asker, üç cenaze

Samsun’da çocuklarını askeri birliği teslim ettikten sonra memleketleri Tokat’a dönmek üzere yola çıkan Çelik ailesinin 3 üyesi, trafik kazasında vefat etti

Bir asker, üç cenaze

CiddiGazete- Samsun'da sulama kanalına devrilen ve yaklaşık 50 metre sürüklenen hafif ticari araçta bulunan aynı aileden 3 kişi hayatını kaybetti. Ailenin Samsun'da çocuklarını askeri birliğe teslim ettikten sonra memleketleri Tokat'a dönmek için yola çıktıkları öğrenildi.

Mustafa Çelik’in (47) kullandığı 59 SG 301 plakalı hafif ticari araç, Samsun-Ankara kara yolu 34. kilometrede sulama kanalına düştü. Yaklaşık 50 metre sürüklenen araç, istinat duvarına çarptıktan sonra devrildi.

Kazada sürücü Mustafa Çelik ile eşi Gülbahar (41) ve oğlu Gürsel Çelik (22) ağır yaralandı. Sağlık ekipleri tarafından Kavak Devlet Hastanesi’ne kaldırılan yaralılardan Gülbahar Çelik, buradaki müdahalenin ardından Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Yaralılar, hastanelerdeki müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

Çelik ailesinin, Samsun'da çocuklarını askeri birliğe teslim ettikten sonra memleketleri Tokat'a dönmek için yola çıktıkları öğrenildi.

YORUM EKLE